ELANLAR, ALIS-VERIS, ALQI-SATQI

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » ELANLAR, ALIS-VERIS, ALQI-SATQI » Тестовый форум » Gelinlik ve ziyafet paltarlari

Gelinlik ve ziyafet paltarlari

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Genc xanimlarin nezerine son model gelinlik ve ziyafet paltarlarin satisi ve kirayesi cox ucuz...
tel. 0558222882 - 0518222882

0

2

Vusale xanim, men 2 il bundan evvel Amerikada yashayan refiqem vasitesile ozume gelinlik paltari sifarish etdim.Men sifarish etdiyim saytdan Azerbaycana sifarish qebul olunmur,menim ucun sifarishi irada yashayan refiqem edib.Paltar cemi bir defe geyilib cox seliqeli temiz ve yeni veziyyetdedi.Onu satmaq isteyerdim.Mene basha gelen qiymetden 4 defe ucuz satiram.Sizin ozunuzun salonunuz var?

0

3

Salam xanim bagislayin men Bakiya yeni geldigime gore mesajinizi yeni oxudum......
Salonumuz temirdedi her halda evde faliyet gosterirem amma isteyirsinizse paltara baxardim bu aralar toylar coxdu sizin ucun satabilerdim tabi satmadiysaniz......

0

4

Vusale xanim cox isteyerem sizinle yazdiginiz nomreyle elaqe saxlayim? sabah sizin o nomreye zeng vuraram..cox sag olun:)

0

5

Salam Vusale xanim.Gelinliklerin wekillerini forumda yerlewdire bilersiniz?Menim iyun ayinin 14u toyum olacaq Inwallah,gelinlik axtariwindayam.

0

6

Salam

Men qizima Avropadan - Fransa, Almaniya, Polsha, hetta Amerikadan paltarlar almisham Amma heresini 1-2 defe geydirmishem, sonra balaca olub, qalib. Chox yaxshi veziyyetdedir Atmaga heyfim gelir. Belke ele yer bilirsiniz ki. orda onlari satisha vermek olar?

0

7

men son model gelinlik paltarlari getire bilerem,20-25 gune,kataloqa baxmaq isteyen,muraciet ede biler.

0

8

Salam.Menim ziyafet paltarlarm var. satishi ve kirayesi.cemi bir defe geyilib hamisi amma ela veziyyetdedir. maraqlanan olsa elaq nomermi vere bilerem.
Alena xanim sizninle nece elaqe saxlaya bilerem. Menim sentyabrda toyumdur. gelinlik isteyirem amma kimsede olmayan bir model

0

9

hamiya salam!!!!.......menim gelinlik paltarim var cemi bir defe geyinilib,modelden hech harda yoxdur.....sankt peterburqda oz toyumda geyinmishem satiram......
original modeldi......euro style.
tel:(012)431-20-18
mob;(050)575-46-62 Terane xanim.

0

10

COX TECILI ELA TORPAQ SATILIR!!!XIRDALANDA
ABSERON RAYONU XIRDALAN QESEBESI,H.ELIYEV KUCESINDE HASARIN ICINDE 80 KV SAHESI OLAN TORPAQDI.ANA YOLA YAXIN ELA YERDE.BUTUN KAMUNAL XIDMETLERI VE SENEDI VAR.QIYMETI 9.000$.  ELAQE UCUN (070) 234-29-52 VE (012) 434-29-52 SEADET

0

11

Salam. Menim adim Gunel. 2014-cu il iyun ayinda aile heyati qurmusam. Gelinlik paltarimi Istanbulda taninmis moda evinde xususi ile tikdirmishem. Ipek tul ve el ishlemeleri ile hazirlanmisdir. Satmaga elim gelmediyinden prokata vermek isterdim cunki shkafda saxlamaga da heyfim gelir. isteyen varsa sekilleri gondere bilerem.

0

Вы здесь » ELANLAR, ALIS-VERIS, ALQI-SATQI » Тестовый форум » Gelinlik ve ziyafet paltarlari